Trainingsschema

Dit schema loopt van 5-3-2021 t/m 3-5-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 MD1 John Haenen KG1 - AB
16:45 - 18:00 MixD1 John Haenen KG1 - CD
18:00 - 19:15 MC1 John Haenen KG1 - AB
18:00 - 19:15 MC2 John Haenen
Mira Pleiter
KG1 - CD
19:15 - 20:30 MA1 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A1 - Train John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:30 Trimleden John Haenen KG2
19:30 - 20:30 Veterinnen John Haenen KG2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 MB1 John Haenen KG1 - AB
17:00 - 18:15 MB2 Bo Mae de Vries
John Haenen
KG1 - CD
18:15 - 19:15 Keepers seniorenteams en keepster MA1 Trainingsgroep KG1
19:15 - 20:30 Dames 2 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 Dames 2 - trim John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 Dames 3 John Haenen KG1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MF1 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Mix8E1 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - AB
16:30 - 17:30 MixF2 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - CD
17:30 - 18:45 MC1 John Haenen KG1 - AB
17:30 - 18:45 MC2 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - CD
18:45 - 19:30 keepers MB1 MB2 MC1 MC2 Trainingsgroep KG1
19:30 - 20:45 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:45 Heren 1 KG1 - CD
19:30 - 20:45 Heren 2 John Haenen KG1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 MD1 John Haenen KG1 - AB
17:00 - 18:15 MixD1 John Haenen KG1 - CD
18:15 - 19:30 MA1 John Haenen KG1 - CD
18:15 - 19:30 MB1 John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:45 MB2 Bo Mae de Vries
John Haenen
KG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MF1 John Haenen KG1 - CD
16:30 - 17:30 Mix8E1 John Haenen KG1 - AB
16:30 - 17:30 MixF2 John Haenen KG1 - CD
17:30 - 18:00 keepers MixD1 MD1 Trainingsgroep KG1
18:00 - 19:15 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
18:00 - 19:15 Dames 2 Jorrit van Bennekom KG2 - AB
18:00 - 19:15 Dames 2 - trim KG2 - AB
18:00 - 19:15 Dames 3 Jorrit van Bennekom KG2 - CD
19:15 - 20:30 Heren 1 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 Heren 2 John Haenen KG1 - CD
19:15 - 20:30 Heren1 - Train John Haenen KG1 - AB