Trainingsschema

Dit schema loopt van 30-11-2020 t/m 13-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MD1 Valerie Meershoek
John Haenen
KG1 - AB
17:30 - 18:30 MixD1 John Haenen
Valerie Meershoek
KG1 - CD
18:30 - 19:30 MC1 John Haenen KG1 - AB
18:30 - 19:30 MC2 John Haenen
Mira Pleiter
KG1 - CD
19:30 - 20:30 jongsenioren Trainingsgroep KG1 - CD
19:30 - 20:30 MA1 John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A1 - Train John Haenen KG1 - AB
20:30 - 21:30 Trimleden John Haenen KG1 - AB
20:30 - 21:30 Veterinnen John Haenen KG1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 MB1 John Haenen KG1 - AB
18:00 - 19:00 MB2 John Haenen
Bo Mae de Vries
KG1 - CD
19:00 - 19:45 Dames 2 John Haenen KG1 - AB
19:00 - 19:45 Dames 2 - trim KG1 - AB
19:00 - 19:45 Dames 3 John Haenen KG1 - CD
19:45 - 20:30 Dames 2 John Haenen KG1 - AB
19:45 - 20:30 Dames 2 - trim John Haenen KG1 - AB
19:45 - 20:30 Dames 3 John Haenen KG1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MF1 Liselot Spijkstra
John Haenen
KG1 - CD
17:30 - 18:30 Mix8E1 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - AB
17:30 - 18:30 MixF2 Liselot Spijkstra
John Haenen
KG1 - CD
18:30 - 19:30 MC1 John Haenen KG1 - AB
18:30 - 19:30 MC2 John Haenen
Liselot Spijkstra
KG1 - CD
19:30 - 20:15 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
20:15 - 21:00 Heren 1 John Haenen KG1 - AB
20:15 - 21:00 Heren 2 John Haenen KG1 - CD
20:15 - 21:00 Heren1 - Train John Haenen KG1 - AB
20:15 - 21:00 Senioren 45+ John Haenen KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MD1 John Haenen KG1 - AB
17:30 - 18:30 MixD1 John Haenen KG1 - CD
18:30 - 19:30 jongsenioren Trainingsgroep KG1 - CD
18:30 - 19:30 MB1 John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:30 MA1 John Haenen
Robin Ligtenberg
KG1 - AB
19:30 - 20:30 MB2 Bo Mae de Vries
John Haenen
KG1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A1 - Train John Haenen
Robin Ligtenberg
KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 MF1 John Haenen KG1 - CD
17:30 - 18:30 Mix8E1 John Haenen KG1 - AB
17:30 - 18:30 MixF2 John Haenen KG1 - CD
18:30 - 19:15 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
19:00 - 19:45 Dames 2 Jorrit van Bennekom KG2 - AB
19:00 - 19:45 Dames 2 - trim KG2 - AB
19:00 - 19:45 Dames 3 Jorrit van Bennekom KG2 - CD
19:15 - 20:30 Heren 1 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 Heren 2 John Haenen KG1 - CD
19:15 - 20:30 Heren1 - Train John Haenen KG1 - AB
19:45 - 20:30 Dames 2 Jorrit van Bennekom KG2 - AB
19:45 - 20:30 Dames 2 - trim KG2 - AB
19:45 - 20:30 Dames 3 Jorrit van Bennekom KG2 - CD