Trainingsschema

Dit schema loopt van 6-8-2018 t/m 30-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Mix8E1 John Haenen KG1 - AB
16:00 - 17:00 ME1 John Haenen KG1 - AB
16:00 - 17:00 MixE2 John Haenen KG1 - CD
17:00 - 18:00 M8E1 John Haenen KG1 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 John Haenen KG1 - CD
18:00 - 19:15 MC1 John Haenen KG1 - CD
18:00 - 19:15 MD1 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 JB1 John Haenen KG1 - AB
19:15 - 20:30 MB1 John Haenen KG1 - CD
20:30 - 21:45 Trimleden John Haenen KG1 - CD
20:30 - 21:45 Veterinnen John Haenen KG1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 Keepers jeugd Trainingsgroep KG1 - CD Indeling volgt.
17:00 - 18:15 MC2 John Haenen KG1 - AB
18:15 - 19:30 MA1 John Haenen KG1 - AB
18:15 - 19:30 MB2 John Haenen KG1 - CD
19:30 - 20:45 Dames 2 John Haenen KG1 - AB
19:30 - 20:45 Dames 3 John Haenen KG1 - CD
20:45 - 22:00 Heren 2 John Haenen KG1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Mix8E1 John Haenen KG1 - AB
15:30 - 16:30 Benjamins John Haenen KG1 - C
15:30 - 16:30 ME1 John Haenen KG1 - AB
15:30 - 16:30 MixE2 John Haenen KG1 - D
16:30 - 17:30 M8E1 John Haenen KG1 - AB
16:30 - 17:30 M8E2 John Haenen KG1 - CD
17:30 - 19:00 Keepers jeugd Trainingsgroep KG1 - CD Indeling volgt
17:30 - 18:45 MD1 John Haenen KG1 - AB
19:00 - 20:30 Keepers jeugd Trainingsgroep KG1 - CD Indeling volgt
19:00 - 20:30 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 John Haenen KG1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:15 MC1 John Haenen KG1 - AB
17:00 - 18:15 MC2 John Haenen KG1 - CD
18:15 - 19:30 JB1 John Haenen KG1 - AB
18:15 - 19:30 MB2 John Haenen KG1 - CD
19:30 - 20:45 MA1 John Haenen KG1 - CD
19:30 - 20:45 MB1 John Haenen KG1 - AB
20:45 - 22:00 Dames 2 John Haenen KG1 - AB
20:45 - 22:00 Dames 3 John Haenen KG1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Techniektraining Trainingsgroep KG1 Trainersopleiding.
19:00 - 20:30 Dames 1 John Haenen KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 John Haenen KG1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 John Haenen KG1 - CD