Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer John Haenen
Aanvoerder Daan Gierveld
Coach Bas Streppel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eemvallei H1 Haackey H1
HCHN H1 Dieren H1 14:45
Lelystad H1 Doorn H1 14:50
Overbetuwe H1 Lochem H1
PW H1 Zeewolde H1 14:45
Spitsbergen H1 Avanti H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn H1 5 15 5 0 0
2 Lelystad H1 5 13 4 1 0
3 Zeewolde H1 6 10 3 1 2
4 PW H1 3 9 3 0 0
5 Lochem H1 5 9 3 0 2
6 Haackey H1 4 9 3 0 1
7 Spitsbergen H1 5 8 2 2 1
8 Eemvallei H1 6 7 2 1 3
9 HCHN H1 6 4 1 1 4
10 Dieren H1 6 3 1 0 5
11 Overbetuwe H1 6 3 1 0 5
12 Avanti H1 5 0 0 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov VMHC Spitsbergen H1 n.n.b uit
22 nov HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 14:45 thuis - Veld 1
7 mrt H.C. Eemvallei H1 n.n.b thuis
14 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b uit
21 mrt HCHN H1 n.n.b thuis
28 mrt Hockey Club Zeewolde H1 n.n.b uit
11 apr HHC Haackey H1 n.n.b thuis
18 apr Lochemse Hockey Club H1 n.n.b uit
25 apr MHC Dieren H1 n.n.b uit
16 mei Doornse Hockey Club H1 n.n.b thuis
30 mei M.H.C. LELYSTAD H1 n.n.b uit
6 jun VMHC Spitsbergen H1 n.n.b thuis
13 jun HCOB - Hockeyclub Overbetuwe H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
PW H1 Lochem H1 3-2
Overbetuwe H1 Doorn H1 0-5
Spitsbergen H1 Lelystad H1 2-4
HCHN H1 Haackey H1 2-3
Eemvallei H1 Avanti H1 7-1
Zeewolde H1 Dieren H1 6-5
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 Eemvallei H1 4-1
Avanti H1 PW H1 0-10
Haackey H1 Zeewolde H1 3-2
Dieren H1 Spitsbergen H1 3-7
Lelystad H1 Overbetuwe H1 7-1
Lochem H1 HCHN H1 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Haackey H1 Dieren H1 5-3
Overbetuwe H1 Spitsbergen H1 1-6
Eemvallei H1 Lelystad H1 3-5
HCHN H1 Avanti H1 3-2
Zeewolde H1 Lochem H1 5-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Doorn H1 HCHN H1 9-0
Spitsbergen H1 Eemvallei H1 3-3
Avanti H1 Zeewolde H1 1-4
Dieren H1 Overbetuwe H1 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Eemvallei H1 Overbetuwe H1 3-5
Lochem H1 Dieren H1 4-1
HCHN H1 Lelystad H1 0-8
Zeewolde H1 Doorn H1 3-8
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Dieren H1 Eemvallei H1 3-4
Avanti H1 Lochem H1 1-7
Spitsbergen H1 HCHN H1 2-2
Doorn H1 Haackey H1 6-1
Lelystad H1 Zeewolde H1 3-3
Overbetuwe H1 PW H1 0-9